Методичні заходи

Декада професійної майстерності
Педагогічні посиденьки з елементами квесту
19 лютого у ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» відбулися педагогічні посиденьки з елементами квесту «Інноваційні педагогічні технології». Захід провела методист Голуб Тетяна, створивши атмосферу творчості, активного обговорення та пошуку нових підходів до навчання. Педагоги не лише ознайомилися з сучасними освітніми трендами, а й у формі квесту змогли на практиці випробувати інноваційну методику. Такий формат сприяє професійному зростанню та мотивує до впровадження цікавих рішень в освітній процес!

Педагоги не лише ознайомилися з сучасними освітніми трендами, а й у формі інтерактивних завдань змогли на практиці випробувати інноваційні методики. Такий формат сприяє професійному зростанню та мотивує до впровадження цікавих рішень у навчальний процес!
15 січня 2025 року методист ліцею Голуб Тетяна та практичний психолог Алєксєєва Ірина провели надихаючий тренінг-семінар на тему: «Згуртування колективу: спільна родина – спільні інтереси». Учасники мали змогу глибше усвідомити важливість командної роботи, зміцнити взаєморозуміння та довіру, а також знайти нові шляхи для гармонійної співпраці. Інтерактивні вправи, групові дискусії та практичні завдання сприяли створенню атмосфери єдності та підтримки.



1 листопада 2024 року відбулися воркшопи для працівників, спрямовані на підвищення професійних навичок. Викладач ліцею Іванна ГРАБАРЧУК провела майстер-клас "Пишу правильно," зосереджуючи увагу на основних змінах у новому українському правописі. Методист Тетяна ГОЛУБ провела заняття "Організовую урок якісно," допомагаючи колегам удосконалити підготовку до уроків через написання ефективного плану-конспекту. Ці заходи сприяють підвищенню якості освітнього процесу, збагачуючи працівників новими знаннями та навичками.

01 березня 2024 року відбувся психолого-педагогічний тренінг "Мотивація на досягнення успіху в педагогічній діяльності" (тренери: практичний психолог АЛЄКСЄЄВА Ірина, методист ГОЛУБ Тетяна). Дана зустріч вмотивувала педагогів до самовдосконалення, рефлексію, оволодіння механізмами комунікативної компетентності, розвинула почуття емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного. Пам’ятаємо і дякуємо Захисникам України за можливість саме сьогодні зустрічатися, спілкуватися та обмінюватися досвідом.


25 травня з метою мотивації педагогічної спільноти до усвідомлення необхідності розвитку мобільності, самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності, формування ІКТ-компетентності проведений педагогічний консиліум «Професійна мобільність та інноваційність педагога». Методист ліцею ГОЛУБ Тетяна ознайомила із основними принципами мобільності педагога. Викладач Іванна ГРАБАРЧУК поділилася досвідом використання цифрових технологій під час організації освітнього процесу. У ході презентацій обговорили важливість опанування та використання інноваційних технологій. В заключній частині зустрічі педагоги познайомилися із можливостями використання чат-боту Chat GPT у педагогічній діяльності.


26 квітня у ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» відбулося засідання круглого столу «Професійна орієнтація закладу освіти у співпраці з соціальними партнерами». У заході взяли участь соціальні партнери закладу: представники підприємств міста Славути, Славутської ОТГ, Ганнопільської ОТГ, Берездівської ОТГ, Крупецької ОТГ, начальники відділів освіти ОТГ.  Ключовим питанням зустрічі  було ознайомлення та обговорення можливості підтримання конкурентоспроможності громадян  на ринку праці в контексті навчання впродовж життя. Розпочала зустріч директорка ліцею Надія НІЖНІК з презентацією ліцею, особливостями організації освітнього процесу закладу. Дарія БАСЮК, директорка Департаменту освіти та науки ХОДА, презентувала особливості  реформування освітньої галузі Хмельницької області. Про забезпечення здобуття професійних кваліфікацій у співпраці з соціальними партнерами виступила Людмила ШЕВЧУК, директорка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.. Директор Славутської міськрайонної філії ХОЦЗ Сергій ПОНОМАРЬОВ  ознайомив учасників із порядком та умовами отримання ваучера на професійне навчання, наголосивши, що Славутський професійний ліцей – це реальна освітня база для здобуття освіти, підвищення кваліфікації за ваучерами з професій: кухар; офіціант; бармен; кондитер; електрогазозварник; монтажник гіпсокартонних конструкцій; токар; фрезерувальник; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.







Інструкційно-методична нарада "Організаційно-правові основи атестації педагогічних працівників професійної освіти" (19 жовтня 2022 року, методист Голуб Т.О.). Професійний розвиток педагогічних працівників ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» - це тривалий процес, метою якого є розвиток працівників як особистостей, як фахівців і майстрів. Педагоги закріпити знання про систематизовану організацію атестації та особливості вивчення досвіду педагога в міжатестаційний період.



Методичні посиденьки з елементами тренінгу на тему: "Сучасний урок - мотиватор здобувачів освіти до навчання" (07 лютого 2022 року, методист Голуб Т.О.) Відверта розмова сприяла відкриттю всього потенціалу педагогів: рівня і якості їх компетентності, здібності до прийняття рішень, творчого перетворення своєї діяльності.

 



Немає коментарів:

Дописати коментар

Тут Ви зможете ознайомитися з методичною роботою освітнього закладу та знайдете корисну та доступну інформацію.

Методична робота  в  Д ер жавному професійно-технічному навчальному закладі «Славутський професійний ліцей»  – важлива складова освіти, цілі...